Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

DZIAŁ KADR

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Dział Kadr

Kierownik Działu Kadr
mgr Elżbieta Bankowicz
pok. nr 124  tel. wewn. 3235; (12) 663 32 35
e-mail: elzbieta.bankowicz@uj.edu.pl

 

Z-ca Kierownika Działu Kadr
mgr Justyna Sikora 
pok. nr 123   tel wewn. 3217; (12) 663 32 17
e-mail: justyna.1.sikora@uj.edu.pl

Pracownicy:

mgr Agnieszka Dudek   
pok. nr 118   tel. wewn. 3224; (12) 663 32 24
e-mail: agnieszka.2.dudek@uj.edu.pl

mgr Agnieszka Kalinowska;  
pok. nr 116, tel. wewn. 3223; (12) 663 32 23 
e-mail: agnieszka.kalinowska@uj.edu.pl

Joanna Kadłuczka-Wałek
pok. nr 117, tel. wewn. 3264; (12) 663 32 64
e-mail: joanna.kadluczka-walek@uj.edu.pl

Halina Majchrowska 
pok. nr 114   tel. wewn. 3212; (12) 663 32 12
e-mail: halina.majchrowska@uj.edu.pl

mgr Anna Szczęsny 
pok. nr 120   tel. wewn. 3273; (12) 663 32 73
e-mail: anna.szczesny@uj.edu.pl

mgr Joanna Tokarczyk
pok. nr 114   tel. wewn. 3254; (12) 663 32 54
e-mail: joanna.tokarczyk@uj.edu.pl

mgr inż. Dominika Turek,
pok. nr 116, tel. wewn. 3218; (12) 663 32 18,
e-mail: dominika.turek@uj.edu.pl

mgr Joanna Warchoł,
pok. 114, tel. wewn. 3234 (12) 663 32 34
e-mail: j.warchol@uj.edu.pl

mgr inż. Izabela Zając,
pok. nr 114, tel. wewn. 3225; (12) 663 32 25,
e-mail: i.zajac@uj.edu.pl

mgr Barbara Ziąbka-Stefanov 
pok. nr 117, tel. wewn. 3213; (12) 663 32 13
e-mail: b.ziabka-stefanov@uj.edu.pl

Agnieszka Zwolan   
pok. nr 120   tel. wewn. 3219; (12) 663 32 19
e-mail: agnieszka.zwolan@uj.edu.pl

mgr Magdalena Żupnik
pok. nr 118   tel. wewn. 3288; (12) 663 32 88
e-mail: magdalena.zupnik@uj.edu.pl

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Zespół ds. Kadrowej obsługi Projektów

Kierownik Zespołu ds. kadrowej obsługi projektów
mgr Patrycja Sikora
pok. nr 111 tel. wewn. 3231; (12) 663 32 31
e-mail:patrycja.1.sikora@uj.edu.pl

Pracownicy:

mgr Iwona Korcyl,
pok. nr 111, tel. wewn. 3290; (12) 663 32 90,
e-mail: iwona.korcyl@uj.edu.pl

mgr Monika Szczypczyńska 
pok. nr 111, tel. wewn. 3214; (12) 663 32 14
e-mail: monika.szczypczynska@uj.edu.pl

mgr Aneta Warjas 
pok. nr 111   tel. wewn. 3220; (12) 663 32 20
e-mail: aneta.warjas@uj.edu.pl